Petra Ürünleri artık size çok daha yakın …

Petra ürünleri nerede satılıyor ? sorusu ile çok karşılaştığınızı biliyoruz. Biorichi,ecolinn,perla başta olmak üzere tüm Petra Ürünlerini  Burayı tıklayarak dolduracağınız form ile internetten sipariş verebilisiniz. Cep telefonunuza gönderilecek SMS ile Üyelik Numarası ve parolanızı kullanmayı unutmayın.

Petra Ürünleri artık size çok daha yakın …

petra ürünlerini nereden satın alabilirim

Petra ürünlerini ayrıca İstanbul,Ankara, İzmir,Sakarya,Samsun,Kocaeli,Bursa ve diğer illerde bulunan satış noktalarından temin edebilirsiniz. Ama unutmayın : Satış noktalarından sadece perakende satış fiyatı ile ürün alabilirsiniz. Bu sitedeki formu doldurup Üyelik Numarası aldığınızda bu numarayı Petra satış noktalarındaki görevli arkadaşa bildirdiğinizde indirimli fiyattan Petra ürünlerini satın alabilirsiniz.

Diğer şehirlerde yaşıyor iseniz petra siparişleriniz 2 günde kargo ile kapınızda…

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
Özet
product image
Puan
1star1star1star1star1star
Toplam Puan
no rating based on 0 votes
Marka
Perla Biorichi
Ürün Adı
Biorichi Çay Ağacı Merhemi
Fiyat
TL 36.9
Ürün Mavcudiyeti
Available in Stock