Perla Petra Temizlik Bezleri Neden Kullanılmalı ?

Eski Bezlerle Temizlik

Kesilmiş Tişörtler, eski havlular,çarşaflar,bulaşık havluları…. Sonsuz kağıt havlu kullanımı. Bunların hepsi belirli bir dereceye kadar temizlerken, alanınızı kesinlikle ışıltı haline getirmiyorlar. Bunun yerine inatçı çizgiler, toz, çizikler bırakıyorlar ve gereksiz yere israf oluyorlar. İşi bitirmek için doğru ortağa ihtiyacınız olduğuna inanıyoruz ve ve Perla Petra temizlik bezleri de tam burada yardımınıza geliyor.

perla temizlik bezi

Mikrofiber Nedir?

Mikrofiber anlamak zor olabilir, çünkü her şey mikroskobiktir! Size bir fikir vermek için, mikrofiberdeki her elyaf ipekten iki kat daha ince, pamuktan üç kat daha ince, yünden sekiz kat ince ve bir insan saçından yüz kat daha ince!  Bu elyaflar, daha sonra en küçük toz ve kir parçalarını toplayabilen bir bez malzemesine dokunan bir iplik oluşturmak üzere birlikte dokunurlar. Kumaş ne kadar kalın olursa, dokuma işlemi sırasında ne kadar çok iplik kullanılır ve temizlik o kadar iyi olur. Bu nedenle Perla Petra Temizlik Bezi çok kalın ve ağırdır ve daha ucuz alternatifler bu nedenle incedir. Elinizde tuttuğunuz her hangi bir temizlik bezi hafifse ya da tuttuğunuzda arka tarafını görebiliyorsanız, Perla Temizlik Bezi gibi temizlemeyecektir.

Statik Elektrik neden iyi bir şey ?

Mikrofiber bezlerin, bu ince elyafların kir çekmesine izin veren elektrostatik enerjiye sahip olduğu bilinmektedir. Bir lif ve kir arasındaki kuvvet düşüktür, ancak bir bezde bu liflerin milyonlarca olması, kir çekme kabiliyeti büyük ölçüde artmaktadır. Perla Petra bezler sizin için bir kazanç.

Mikrofiber bezler son derece emici. Aslında, ağırlıklarının yaklaşık 8 katı suda tutulabilirler.Perla tüy bırakmaz, bu yüzden asla parçacıklar bırakmazsın. İhtiyacınız olan tek şey silinmesi. Kumaş tellerin dakika lif boyutu da her bezin göze görünmeyen istenmeyen bakterileri almasını sağlar.

Bakteriler üzerindeki kir !

Kaliteli mikrofiber bezlerin virüsleri ve bakterileri bir yüzeyden etkili bir şekilde uzaklaştırdığı ve sadece su ile sert kimyasalların kullanılmasına gerek kalmadığı yıllarca araştırılmıştır. Mikrofiber teller çok küçüktür (bu organizmaların bazılarından bile daha incedir), bakterilerin% 99’unu basitçe kullanabilirler.

satin-al

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
Özet
Perla Petra Temizlik Bezleri ,Temizlikte Ne Fark Yaratıyor ?
Makale Adı
Perla Petra Temizlik Bezleri ,Temizlikte Ne Fark Yaratıyor ?
Tanım
Perla Petra Temizlik Bezi çok kalın ve ağırdır ve daha ucuz alternatifler bu nedenle incedir. Elinizde tuttuğunuz her hangi bir temizlik bezi hafifse ya da tuttuğunuzda arka tarafını görebiliyorsanız, Perla Temizlik Bezi gibi temizlemeyecektir.
Konuk Yazar
Marka
petra
Logo