Petra ailesiyle tanışmam 1 yıl önce kendime ve yakın çevreme ürün alarak basladı. Aldıgım ürünlerden çok memnun kaldım. Katıldıgım bir seminerde,yağlı bulaşıkları bulaşık makinesine koyarken, makinenin iç temizliği ve bulaşıkların daha parlak, temiz olması için Ecolinn Süper Yağ Çözücü’den yardım alabileceğimi öğrenmiştim.

ecolinn süper yağ çözücü

Bu uygulama sayesinde makineyi kötü kokulardan arındırıp, hijyen de kazandırabileceğimiz anlatılmıştı. Eve gelip kendim denediğimde ise bulaşıklarım ve makinemin içinin çok daha parlak olduğunu ve mis gibi koktuğunu gördüm. Çevreme de bu değişimi gösterdigimde, diğer faydalarını anlattığımda hayranlıkları bir kat daha arttı. Beni ve çevremi Petra ailesine dahil edip, her zaman yanımızda olan üst yönetıme buradan teşekkürlerimi sunarım.

————————————————————
Merhaba Petra ailesi,

Aranıza daha çok yeni katılmış olmama rağmen, büyük bir heyecanla ürünlerin kullanıcısı oldum. Bunlardan biri var ki benim üye olmama sebep olan Ecolinn Süper Yağ Çözücü. Beni Petra’yla tanıstıran sponsorumum yaptığı demo beni inanılmaz şaşırtmıştı; zamanla kalıplaşmış olan fırın içi tellerimin üzerine Ecolinn Yağ Çözücüden bir miktar sıkıp, bir süre bekletmiş ve sonra tertemiz yapmıstı! 0 gün bugündür Ecolinn Süper Yag Çözücü’yü, fırın içlerinde, ocaklarda, tüm yağlı yüzeylerde kullanıyorum. Üstelik ellerime hiçbir zarar vermediği için de vazgeçilmezim oldu. Hayatımı kolaylaştıran ve bana bu büyük iş fırsatını sunan sponsoruma ve Petra’ya sonsuz tesekkürler.

Ecolinn Ecopower Süper Yağ Çözücü 65oml ECOPOWER Süper Yağ Çözücü mutfakta zamanla oluşmuş kirleri, tüm kurumuş yemek artıklarını ve yağ kalıntılarını temizlemek amacı ile geliştirilmiş güçlü bir formûldür. Güçlü formülü ile ocak, fırın, ızgara, mangal, aspiratör, havandırma sistemleri, kızartma tencerelerı ve fritöz gibi yüzeylerden yanmıs yagı, yag kalıntılarını temizler. Fayans, seramik ve plastik yüzeylerde güvenle kullanılır.

————————————————————

Degerli Petra ailesi,

Aranıza 2012 yılında katıldım. Amacım hayatımdaki tüm kimyasallardan arınıp tamamen bitkisel ve sağlıklı ürünler kullanmaya başlamaktı. 1 yıl içinde tüm Petra ürünlerini alıp denedim. Urünlere resmen aşık oldum. Bunlardan birisi de Ecolinn Süper Yag Çözücü ‘müz. Harika bir ürün! Zor temizlenen yağlı bulaşıklarda, ocak ve fırınlarda vazgeçilmezim oldu. Çevremdeki insanlara, sevdiğim arkadaslarıma uygulamalı gösterdim. Gözlerine inanamadılar. Hepsi Eoolinn Süper Yag Çözücü kullanıcısı oldu. Böyle güvenilir ve iddialı bir firmayla beni tanıstıran sponsoruma,sonsuz tesekkürler. Benimle çalısıp bana inanan tüm grup arkadaslarıma da ayrıca tesekkür ediyorum.

————————————————————

Tüm Petra A.s üyelerine sevgiler,

Mayıs 2007’den bu yana Petra üyesiyim. Ben sizlere Ecolinn Süper Yağ Çözücü’den bahsedeyim. Önceleri başka bir firmanın fırın temizleme jelini kullanıyordum. Ecolinn’le tanıstıktan sonra, yardımcımıza, Ecolinn Süper Yağ Çözücü kullanalım.” dedim, önce biraz tereddüt etti, ardından kullanmaya başladı ve o kadar sevdi ki eski ürünü hemen unuttu. simdi çalıştığı diğer evler için sipariş veriyor. Kendisi de üyemiz oldu. Sağlığımıza zarar vermeyen Ecolinn ürünlerini, tüketicilere sunan Petra A.Ş’ye ve tüm emek verenlere gönül dolusu teşekkürler.

satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri ve ürünler Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
Özet
Petra Ecolinn Kullanıcı Yorumları
Makale Adı
Petra Ecolinn Kullanıcı Yorumları
Tanım
Aldıgım ürünlerden çok memnun kaldım. Katıldıgım bir seminerde,yağlı bulaşıkları bulaşık makinesine koyarken, makinenin iç temizliği ve bulaşıkların daha parlak, temiz olması için Ecolinn Süper Yağ Çözücü'den yardım alabileceğimi öğrenmiştim.
Konuk Yazar
Marka
petra
Logo