Biorichi At Kestanesi Kremi – 100 ml

At Kestanesi Kreminin antioksidan özelliklerinden dolayı, genellikle yaşlanmayı önleyici büyük bir toner olarak önerilir. Ayrıca, At Kestane özütü kan dolaşımını hızlandırır ve kırılgan damarları ve kılcal damarları güçlendirir ; kırışıklıkların ve selülitin görünümünü azaltmak için birçok yüksek kaliteli losyon ve cilt kremlerinde kullanılır. Aynı zamanda birçok tonlama, zayıflama ve sıkılaştırıcı cilt ürünlerinde de kullanılır.

Açıklama

Biorichi At Kestanesi Kremi

Antioksidan özelliklerinden dolayı, genellikle yaşlanmayı önleyici büyük bir toner olarak önerilir. Ayrıca, At Kestane özütü kan dolaşımını hızlandırır ve kırılgan damarları ve kılcal damarları güçlendirir ; kırışıklıkların ve selülitin görünümünü azaltmak için birçok yüksek kaliteli losyon ve cilt kremlerinde kullanılır. Aynı zamanda birçok tonlama, zayıflama ve sıkılaştırıcı cilt ürünlerinde de kullanılır.

Modern at kestane formülasyonları, aktif bileşen aescininde (aynı zamanda escin olarak da bilinir) yüksek olan tohum özütlerinden türetilmiştir. Tohumlar ayrıca hidroksikomarinler, flavonoidler, taninler, steroller, saponinler ve glikozitler içerir.

biorichi at kestanesi kremi 100 ml

At kestanesi, losyonlar, kremler, masaj yağları ve diğer cilt bakım ürünlerinde sıklıkla kullanılan ve diğer bitkisel bileşenlerle birlikte kullanılan bir bileşendir. Çoğu bu tür topikal ürünler at kestanesinin varisli damarlar, şişme ve su tutma ile mücadele kapasitesinden arındırılmış ancak yeni ürünlerden bazıları at kestanesine antioksidan potens dayatıyor ve buruşuklukla savaşmak için kullanılıyor.

Biorichi At Kestanesi Kremi Eylem Mekanizması

HCSE’nin lökosit aktivasyonunu inhibe ederek çalışabileceği düşünülmektedir (Arch.Dermatol 1998; 134: 1356-60). Doğal bir biyo flavonoid ve saponin olan aescin’in damar içlerine saldıran enzimleri inhibe ederek damar duvarlarında normal, sağlıklı tonlar oluşturduğuna inanılır (Arzneimittelforschung 1994; 44: 25-35). Aescin, kan damarı duvarlarındaki elastik liflerin büzülmesini kolaylaştırır ve böylece damarların esnekliğini yükseltir (Dtsch Med Wochenschr 1986; 111: 1321-9, Lancet 1996; 347: 292-4, “Komple Alman Komisyonu E Monografileri : Bitkisel İlaçlara Terapötik Kılavuz. “Philadelphia: Lippincott Williams & Wilkins, 1996).

Araştırmacılar aynı zamanda aescinin elastaz ve hiyalüronidazı in vitro inhibe ettiğini göstermişlerdir. Her iki enzim de, ekstravasküler matriste önemli bir element olan ve endotelin bir bileşenini oluşturan proteoglikanların bozunumunda rol oynar. Aescinin, proteoglikan sentezi ile bozunum arasındaki dengesini değiştirerek vasküler sızıntıyı önlemesine neden olduğu düşünülmektedir (Arch.Dermatol 1998; 134: 1356-60).

Aescin, prostaglandin F2’nin damarlardan salınması, histamin ve 5-hidroksitriptamine karşı antagonizma ve doku mukopolisakkaridlerinin katabolizmasının azalması ile ilişkilidir (Pharmacol. Res., 2001; 44: 183-93).

Kırılgan kılcal damarları güçlendirdiğine inanılan Rutin, at kestane tohumlarında bulunan başka bir aktif bileşentir. Avrupa’daki birçok araştırmacı, aescin ve rutin’in dolaşımı arttırmak ve iltihaplanmayı azaltmak için diğer aktif bileşenlerle sinerjik olarak çalıştıklarını iddia etmektedir.

At kestane ağacının yaprakları, cildin kırışmasını yavaşlatan antioksidan özelliklere sahip; Bununla birlikte, bu tür iddialar, kontrollü klinik araştırmalarla doğrulanmamıştır.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

Marka

Biorichi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Biorichi At Kestanesi Kremi – 100 ml” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Bilgi Hattı