Biorichi Aynısafa Kremi

Biorichi Aynısafa Kremi Kuru ve çatlak ciltlerin en yakın dostu! Dokuların yenilenmesini ve sağlıklı deri hücrelerin çoğalmasını hızlandırarak vücudunuzdaki yaraların daha hızlı iyileşmesini sağlar. Kurumuş, çatlamış bölgeleri yumuşatarak sizi sağlıklı bir cilde kavuşturur.

Açıklama

Biorichi Aynısafa Kremi Kuru ve çatlak ciltlerin en yakın dostu!

Dokuların yenilenmesini ve sağlıklı deri hücrelerin çoğalmasını hızlandırarak vücudunuzdaki yaraların daha hızlı iyileşmesini sağlar. Kurumuş, çatlamış bölgeleri yumuşatarak sizi sağlıklı bir cilde kavuşturur. Biorichi Aynısafa Kremi Antiseptik özelliği sayesinde bakterilere ve virüslere karşı savaşır. Yaraların derinlemesine temizlenmesini sağlar.

Cildi besler, kurumasını önler. Dudakların çatlamasını önler. Biorichi Aynısafa Kremi Cildi soğuktan, rüzgârdan ve ultraviyole ışınlarından korur. Dirsek, diz ve topukların sert derisini yumuşatır, nemlendirir. Şişliklerin giderilmesine, yaraların kapanmasına yardımcı olur. Aynısafa Kremi Düşük dereceli yanıkların iyileşmesinde etkilidir. Hamilelik dönemlerinde, kilo alıp verme sırasında oluşan çatlakları gidermeye yardımcı olur. Mantar ve nasırların yok olmasında etkilidir. Ciltteki lekelerle savaşır

biorichi aynısefa merhemi

Biorichi Aynısafa Kremi Antiseptik özelliği sayesinde bakterilere ve virüslere karşı savaşır. Yaraların derinlemesine temizlenmesini sağlar.

Cildi besler, kurumasını önler. Dudakların çatlamasını önler. Aynısafa Kremi Cildi soğuktan, rüzgârdan ve ultraviyole ışınlarından korur. Dirsek, diz ve topukların sert derisini yumuşatır, nemlendirir. Şişliklerin giderilmesine, yaraların kapanmasına yardımcı olur. Aynısafa Kremi Düşük dereceli yanıkların iyileşmesinde etkilidir. Hamilelik dönemlerinde, kilo alıp verme sırasında oluşan çatlakları gidermeye yardımcı olur. Mantar ve nasırların yok olmasında etkilidir. Ciltteki lekelerle savaşır.

Önemli Uyarı : Bu ürün,yüzyıllar boyu insanlık tarihi bilgi birikiminden elde edilen doğal bileşenler ile Almanya’da üretilmekte ve Avrupa birliği üye ülkelerinde Müller,DM-Drogerie Markt gibi mağzalarda satılmaktadır.Bu ürün bir ilaç değildir.Tıbbi yardım için her zaman doktorunuza başvurmanızı öneririz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

Marka

Biorichi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Biorichi Aynısafa Kremi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Bilgi Hattı