Biorichi Çay Ağacı Sabunu

Biorichi Çay Ağacı Sabunu vücut kokusunu yenmeye yardımcı olur. Biorichi Çay Ağacı Sabunu ile düzenli olarak banyo yapmak, vücut kokusuna neden olan bakterileri azaltabilir.

Açıklama

Çay Ağacı Yağı Sabunu Faydaları

Melaleuca alternifolia adlı botanik ismi ile bilinen çay ağacından alınan yağ antiseptik, antibakteriyel, antifungal ve antiviral özelliklere sahiptir. Ağaç Avustralya’da doğada yetişir. Çay ağacı yağı harici olarak kullanılmak üzere sıvı veya sabun bir bileşeni olduğu için asla dahili olarak tüketilmemelidir. Çay ağacı yağı, berrak, temiz bir koku verir ve doğal şifa özellikleriyle cildi rahatlatır.

Vücut kokusu

biorichi çay ağacı sabunu

Biorichi Çay Ağacı Sabunu vücut kokusunu yenmeye yardımcı olur. Salgın vücut kokusu, Columbia Üniversitesi’ndeki Sağlık Hizmetleri’ne göre ciltteki ve giysilerdeki bakterilerden kaynaklanmaktadır. Antibakteriyel sabunlar, antimikrobiyal olan çay ağacı sabunu gibi vücut kokusunu gidermeye yardımcı olabilir. Biorichi Çay Ağacı Sabunu ile düzenli olarak banyo yapmak, vücut kokusuna neden olan bakterileri azaltabilir. Doğal vücut bakım ürünlerinin lider bir tedarikçisi Petra’ya göre sabun içindeki çay ağacı yağı da taze, canlandırıcı, temiz bir kokuya sahiptir. Sıvı çay ağacı yağı sabunu ayrıca çamaşırlara taze bir koku eklemek için bir şampuan olarak da kullanılabilir.

 

Lekeler ve Akne

Biorichi Çay Ağacı Sabunu akneyi temizleyerek doğal parlayan pürüzsüz cilt yaratmaya yardımcı olur. Çay ağacı yağı, Pera’ya göre cildi aşırı derecede kurutmadan lekeleri kontrol altına almaya yardımcı olur, doğal bir antiseptik çay ağacı sabunu, akne ve diğer cilt hastalıklarının iyileşmesine yardımcı olur. Çay ağacı yağı bakterileri ve iltihaplanmayı azaltır ve ticari benzoil peroksit akne preparatlarının neden olduğu yanma, yanma ve kuruluk gibi daha az yan etkiye sahip hafif-orta derecede akne görünümünü iyileştirir.

 

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

Marka

Biorichi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Biorichi Çay Ağacı Sabunu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Bilgi Hattı