Biorichi Kroyter 110 Bitki Yağı

110 bitkinin gücü!  Kroyter 110 Bitki Yağı Aloe Vera özü, avokado yağı, jojoba yağı, E vitamini, F vitamini… 110 ayrı bitkinin yaşam gücünü içinde barındıran hoş kokulu masaj ve bakım yağı! Cildinizi nemlendirir, cildinize esneklik verir.

Açıklama

110 bitkinin gücü!  Kroyter 110 Bitki Yağı Aloe Vera özü, avokado yağı, jojoba yağı, E vitamini, F vitamini… 110 ayrı bitkinin yaşam gücünü içinde barındıran hoş kokulu masaj ve bakım yağı! Cildinizi nemlendirir, cildinize esneklik verir.

İyileştirici etkileriyle mucizevî bir yağ! Krauteröl Yağı, sadece cildinize bakım yapmakla kalmaz sağlık problemi yaşadığınız birçok konuda iyileştirici etki gösterir.

Kroyter 110 Bitki Yağı Cildinize bakım yapmak için bütün vücudunuza masaj yapın. Banyodan sonra yapacağınız masajlarda normal masaj yağına birkaç damla Krauteröl Bitki Yağı katın.

biorichi kroyter bitki yagi

Ter kokusunu gidermek için sabah ve akşam banyodan sonra 2-4 damla yağı göğsünüze, boynunuza, ensenize, sırtınıza, kollarınıza, ayaklarınıza ve tabanlarınıza ovarak yedirin.

Kroyter 110 Bitki Yağı Yorgunluğu ve baş ağrısını gidermek için alnınıza, şakaklarınıza, kafa derinize ve ensenize damlatacağınız 2-4 damla yağı ovuşturarak yedirin.

Spor yapmadan, yola çıkmadan, dağa tırmanmadan 1 gün önce, omuzlarınıza baldırlarınıza ve tabanlarınıza yeterli miktarda yağla masaj yapın.

Kroyter 110 Bitki Yağı Diş ve ağız boşluğu bakımınızda (boğaz ağrısı, aft, diş eti çekilmeleri vb. durumlarda) suya birkaç damla yağ damlatıp gargara yapın ya da birkaç damla yağ damlattığınız pamukla dişetlerinizi ovun, pamuğu aft olan bölgeye bastırın.

Burun tıkanıklıklarını açmak için, 2-4 damla yağı sıcak suya damlatın, oluşan su buharını içinize çekin.

Öksürüğü gidermek için, göğsünüze sürüp, üzerini sıcak bir havlu ile kapatın.

Kas sıkışmalarında, bel fıtığında sorunlu bölgeye masaj yapın.Mekânların güzel kokması için, bir kap içindeki suya birkaç damla damlatın.

Önemli Uyarı : Bu ürün,yüzyıllar boyu insanlık tarihi bilgi birikiminden elde edilen doğal bileşenler ile Almanya’da üretilmekte ve Avrupa birliği üye ülkelerinde Müller,DM-Drogerie Markt gibi mağzalarda satılmaktadır.Bu ürün bir ilaç değildir.Tıbbi yardım için her zaman doktorunuza başvurmanızı öneririz.

 

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

Marka

Biorichi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Biorichi Kroyter 110 Bitki Yağı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Bilgi Hattı