Biorichi Trichogen Serum

Saç Dökülmesi İçin Biorichi Trichogen Serum. Saç dökülmesi ve inceltme saçlarıyla ilgili olarak Trichogen’in çok etkili olduğu gösterildi. Trichogen, saç büyümesini teşvik eden saç derisi dolaşımını harekete geçiren bitkisel özlerin birleşimidir.

Açıklama

Saç Dökülmesi İçin Biorichi Trichogen Serum  Faydaları

Saç dökülmesi ve inceltme saçlarıyla ilgili olarak Trichogen’in çok etkili olduğu gösterildi. Trichogen, saç büyümesini teşvik eden saç derisi dolaşımını harekete geçiren bitkisel özlerin birleşimidir. Saçı inceltmek için Minoxidil’e etkili bir doğal alternatif olarak gösterilmiştir ve Minoxidil’in aksine uzun vadeli faydalar vardır.

biorichi trichogen serum

Daha kalın, daha sağlıklı saç isteyen birçok kişi var. Bu, onları istenen efekti elde etmek için alabilecekleri farklı şampuanlar, jeller ve takviyeleri incelemelerini sağlar. İyi haber şu ki dışarıda epeyce ürün var. Kötü haber, ne olacağını bilmek için içeriğini bilmeniz gerekir. Örneğin, minoxidil ve trichogen, inceltme ve saçsız kılların tedavisinde oldukça popülerdir.

Biorichi Trichogen Serum

Trichogen, doğal olarak bulunan bitki özlerinden oluşur. DHT’yi teşvik eden beş alfa redüktaz enzimini spesifik olarak hedeflemek için geliştirilen bu bitki özlerinden 14’ü var.

Trichogen, bir kişinin saç derisine artmış kan akışından sorumludur. Saç dökülmesi veya kellik tedavisinde DHT, yağ ve kirden arındırılması çok yararlıdır. Saç follikülleri için kritik olan amino asitler ekler, besinler, vitaminler ve proteinler ekler. Buna ek olarak, aynı zamanda kök gelişimini teşvik ederken anagen fazını / saç büyüme aşamasını teşvik eder.

Biorichi Trichogen Serum genelde başın tacı boyunca saç çizgisi üzerine topikal olarak uygulanır. Foliküllerin uyarılmasıyla saçların yoğunlaşması etkisi vardır.

Kaynak : https:// www.healthyhairplus.com/ benefits-trichogen-minoxidil-s/ 4155.htm

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

Marka

Biorichi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Biorichi Trichogen Serum” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Bilgi Hattı