Ecolinn Ecodrops Çok Amaçlı Bitkisel Temizleyici

Ecolinn Ecodrops Çok Amaçlı Bitkisel Temizleyici, konsantre ve çok etkili bir temizleyicidir. Doğada hızla çözülebilme özelliği sayesinde sıradan temizleme maddelerinin aksine doğaya ve tüm canlılara dost bir üründür. İçeriğindeki etkin maddeler sayesinde cildi tahriş etmez ve temizlenen yüzeyde zararlı kalıntılar bırakmaz. 1000 ml

Açıklama

Ecolinn Ecodrops Çok Amaçlı Bitkisel Temizleyici konsantre ve çok etkili bir temizleyicidir. Doğada hızla çözülebilme özelliği sayesinde sıradan temizleme maddelerinin aksine doğaya ve tüm canlılara dost bir üründür. İçeriğindeki etkin maddeler sayesinde cildi tahriş etmez ve temizlenen yüzeyde zararlı kalıntılar bırakmaz. 1000 ml

ecolinn ecodrops

Hoş ve kalıcı kokusu sayesinde temizlikten sonra bahar esintisi yaratır. Etkin temizliği, çevreye duyarlı ve zengin içerikli formülüyle , doğaya saygılı temizlik yaklaşımı demektir.

KULLANMA TALİMATI: Güçlü konsantre yapısı nedeniyle ölçülü kullanılması önerilir. Temizlenecek yüzeyin kir yoğunluğuna bağlı olarak 1 lt su içerisine 5-20 damla kullanılabilir. Kimyasal tepkime oluşacağından başka bir temizleyiciyle karıştırmayınız. Koruyucu olarak formaldehit (kansorojen etkili madde) içermez. Anyonik, Nonyonik,Amfoterik bazlı bir üründür. Tuz içermez.EDTA içermez.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

Marka

Ecolinn

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Ecolinn Ecodrops Çok Amaçlı Bitkisel Temizleyici” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Bilgi Hattı