Ecolinn Hijyenik Kadın Pedi Gece -Petra

Özel günleri güzelleştirecek bir ürün! Adet dönemleri her kadının kabusudur. Vücudun doğal dengesinin değişmesi bir yana, tüm hormonlarda farklı çalışmaya başlar. Bunlara eklenen karın ağrıları ve sancılarda cabası! Sinirlilik haline ağrılar ve kalitesiz ped kullanımından kaynaklanan enfeksiyon tehditleri de eklenince bu dönem çekilmez olur. Ama artık tüm bunlara son verecek bir ped var. Negatif iyonların rahatlatıcı etkisi ile zenginleştirilen ve 7 kattan oluşan Ecolinn Hijyenik Kadın Pedi ile hayat kadınlar için artık çok daha kolay olacak.

Açıklama

Özel günleri güzelleştirecek bir ürün! Adet dönemleri her kadının kabusudur. Vücudun doğal dengesinin değişmesi bir yana, tüm hormonlarda farklı çalışmaya başlar. Bunlara eklenen karın ağrıları ve sancılarda cabası! Sinirlilik haline ağrılar ve kalitesiz ped kullanımından kaynaklanan enfeksiyon tehditleri de eklenince bu dönem çekilmez olur. Ama artık tüm bunlara son verecek bir ped var. Negatif iyonların rahatlatıcı etkisi ile zenginleştirilen ve 7 kattan oluşan Ecolinn Hijyenik Kadın Pedi  ile hayat kadınlar için artık çok daha kolay olacak.

petra ecolinn kadın pedi gece

Anyon etkisi nedir? Anyon (negatif iyonlar) çevremizdedir. Elektriksel şarj olmuş atomlardır. Araştırmalar pedlerin içindeki anyonun varlığının sağlık için birçok yararı olduğunu göstermiştir.

Ecolinn Hijyenik Pedi  Özellikleri:

7 Korumalı katman;

1.Katman: yüksek kalitede yumuşak yüzey, rahatlık verir. 2.Katman: Anyon iyon şeridi (sadece Anion patentli ürünlerde bulunmaktadır) adet dönemi rahatsızlığını azaltır. 3.Katman: Aşırı yumuşak tabaka; yumuşaklık ve zindelik hissi verir. 4. katman: Süper emici tabaka; nemi emer ve yüzeyin kuru kalmasını sağlar. 5.Katman: Yumuşak tabaka: Yumuşaklık ile tahriş hissini engeller. 6. Katman:Hava geçiren alt yüzey, tenin hava almasını sağlar. 7.Katman: özel tasarlanmış yapıştırıcı; insan sağlığına zarar vermez.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

Marka

Ecolinn

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Ecolinn Hijyenik Kadın Pedi Gece -Petra” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Bilgi Hattı