Ecolinn Hijyenik Kadın Pedi Gündüz-Petra

Ecolinn ped, günlük hayatınızı ve sağlığınızı her bir pedin içine gömülü ” negatif iyon ” bir bantla üst seviyeye taşır.

Açıklama

Bir kadının yaşamının tümünde 30 ila 40 yıl içinde ortalama 15.000 ped kullanacağını biliyor muydunuz? Güvenilir bir marka hijyenik ped kullanmak, sağlık bilincine sahip her kadın için esastır. Hijyenik ped sadece rahatlık ve güvenlik değil, aynı zamanda sağlık ve yaşam tarzını geliştirmeli ve tamamen biyolojik olarak parçalanabilir olmalı.

petra ecolinn kadın pedi gündüz

Ecolinn ped, günlük hayatınızı ve sağlığınızı her bir pedin içine gömülü ” negatif iyon ” bir bantla üst seviyeye taşır. Pedin yapımında kullanılan tüm malzemeler% 100 güvenlidir, doğaldır, geri dönüştürülmez. Kimyasal madde kullanılmamaktadır.

Ecolinn ped, terapötik amaçlar için de kullanılabilir. Yararı birkaç gün sonra ortaya çıkabilir. Çoğu zaman sonuçlar daha erken gerçekleşir. Negatif iyon bandı, bakterileri öldürmek için etkili olduğu kanıtlanmış yüksek konsantrasyonda negatif iyonları serbest bırakır.

Fakat yararları farketmek için daha fazla zamana ihtiyacınız olup olmadığını anlamak için, her vücudun farklı tepki verebileceğini ve vücudunuzu dinleyeceğini unutmayın. Ecolinn Negatif iyon pedlerinin kullanıcılarının kişisel deneyimlerinden, kadınlar tarafından sıkça karşılaşılan birçok durumda iyileştirme raporları var :

Yumurtalık kistleri
mantar enfeksiyonu
genital herpes
rahim miyomları
servikal erozyon
hormonal dengesizlik
adet düzensizliği
doğurganlık sorunları
mesane enfeksiyonu
basur
kolon kanaması
PMS

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

Marka

Ecolinn

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Ecolinn Hijyenik Kadın Pedi Gündüz-Petra” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Bilgi Hattı