Açıklama

Kore Kırmızı Ginseng, 12 li tüp

Kore Kırmızı Ginseng, 10'lu tüpÖnemli Uyarı : Bu ürün,yüzyıllar boyu insanlık tarihi bilgi birikiminden elde edilen doğal bileşenler ile Almanya’da üretilmekte ve Avrupa birliği üye ülkelerinde Müller,DM-Drogerie Markt gibi mağzalarda satılmaktadır.Bu ürün bir ilaç değildir.Tıbbi yardım için her zaman doktorunuza başvurmanızı öneririz.

Kore Kırmızı Ginseng
Ginseng… Uzakdoğu’da 2000 yıldır şifa için kullanılan efsane bitki… Birçok farklı türü arasında en değerlisi; Kore Kırmızı Ginseng! Değerli çünkü içindeki ginsenoit maddesi sayesinde üstün bir hücre yapıcı. Değerli çünkü Güney Kore’de devlet denetiminde üretiliyor, gelişimini ancak 120 yılda tamamlıyor ve bu süreden önce kesinlikle toplanmıyor. Değerli çünkü insan sağlığının bir numaralı dostlarından biri!

Kendini ispatlayan bitki!
Son yıllarda ortaya çıkan doğaya dönüş eğilimine dünya sağlık çevreleri de ilgisiz kalmadı ve hızla yaygınlaşan doğal mucizeleri mercek altına aldı. Bu bitkilerden bazıları iddiaları doğrulamadı, ancak Kore Kırmızı Ginseng söz konusu araştırmalardan yüz akıyla çıktı.

Kore Kırmızı Ginseng (Tablet) nasıl kullanılır?
Günde 2 tablet (Sabah 1, akşam 1) alınması tavsiye edilir. 3 ay boyunca düzenki kullanılmalıdır.
Bir kutuda 3 şişe, her şişede 60 tablet bulunur. Yutularak, emilerek ve çiğnenerek kullanılabilir

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu