Mary Vonne Allık Paleti (Blush Palette)

Mary Vonne Allık Paleti sadece cilt tonu aydınlatmak için değil, yüzünüze boyut katmaya da yarar. Doğru allık, teninize güzel bir renk katarak cildinizi dönüştürme yeteneğine sahiptir.

Doğru allık tonunu bulmak kolay bir iş değil. Mary Vonne Allık Paleti ile istediğiniz rengi elde etmek için gölgeleri karıştırarak özel bir karışım elde edebileceksiniz. Pişmiş toprak tonun yok mu? Cilt tonu için eşsiz bir gölge oluşturmak için kırmızı bir allık ile birlikte derin pembe bir allık biraz karıştırın. Daha parlak bir renk elde etmek için kabarık bir harmanlama fırçası kullanın. Ayrıca, Mary Vonne Allık Paleti ile seyahat etmenin kolay olduğunu göreceksiniz.

Açıklama

Mary Vonne Allık Paleti sadece cilt tonu aydınlatmak için değil, yüzünüze boyut katmaya da yarar. Doğru allık, teninize güzel bir renk katarak cildinizi dönüştürme yeteneğine sahiptir.

mary vonne allık paleti

Doğru allık tonunu bulmak kolay bir iş değil. Mary Vonne Allık Paleti ile istediğiniz rengi elde  etmek için gölgeleri karıştırarak özel bir karışım elde edebileceksiniz. Pişmiş toprak tonun yok mu? Cilt tonu için eşsiz bir gölge oluşturmak için kırmızı bir allık ile birlikte derin pembe bir allık biraz karıştırın. Daha parlak bir renk elde etmek için kabarık bir harmanlama fırçası kullanın. Ayrıca, Mary Vonne Allık Paleti ile seyahat etmenin kolay olduğunu göreceksiniz.

Allık kullanırken cilt tonu ile uyuşacak en iyi rengi elde etmeniz gerekir.Örneğin koyu bir cilt tonunuz varsa, daha canlı bir allığa ihtiyacınız olacak, daha açık renkte bir renkgte teniniz varsa daha koyu bir allığa ihtiyacınız olacak.

Makyaj yaparken en son allık kullanılmalıdır. Son adımınız olarak düşünün,allığı fondöten den önce uygulamamlısınız. Düzgün bir şekilde uygulamak için allık fırçası kullanın.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

Marka

Mary Vonne

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Mary Vonne Allık Paleti (Blush Palette)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Bilgi Hattı