Mary Vonne Eyeliner Göz Kalemi

Mat temel göz farı uygulayın. Bu, herhangi bir renk değişikliği ve cilt tonu ayıklayarak göz kalemı için harika bir tuval yaratıyor.  Taban olarak mat, cilt tonlu bir krem ​​göz farı kullanmak iyi bir fikirdir. Bu, Mary Vonne Eyeliner Göz Kaleminizin daha eşit bir şekilde uygulanmasını sağlayacaktır. Bununla birlikte, krem ​​göz farı ayrıca gün boyunca lekelenme veya kırışıklara neden olabilir.

Açıklama

Mat temel göz farı uygulayın. Bu, herhangi bir renk değişikliği ve cilt tonu ayıklayarak göz kalemı için harika bir tuval yaratıyor.  Taban olarak mat, cilt tonlu bir krem ​​göz farı kullanmak iyi bir fikirdir. Bu, Mary Vonne Eyeliner Göz Kaleminizin daha eşit bir şekilde uygulanmasını sağlayacaktır. Bununla birlikte, krem ​​göz farı ayrıca gün boyunca lekelenme veya kırışıklara neden olabilir. Göz merceki uygulamadan önce toz bazlı bir gölge veya saydam toz ile krem ​​esaslı göz farı ayarlamak önemlidir.

mary vonne göz kalemi eyeliner

Hafifçe gözünüzün dış köşesini tutun. Bu aynı zamanda Mary Vonne Eyeliner Göz Kalemi eşit şekilde uygulamanıza da yardımcı olacaktır. Kirpik çizgisini çekmediğinizden emin olun; çizgi bulaşmış gibi görünebilir. Gözlerindeki narin ciltler için de kötüdür.

Göz kapağını üst kapağınıza uygulayın. Mary Vonne Eyeliner Göz Kalemini mümkün olduğunca kirpik çizgisine yakın olacak şekilde yerleştirin ve dış köşeden iç köşeye yavaşça ince bir çizgi çizin.

  • Başlamak için satırı ince tutun. İnce bir çizgi daha doğal bir görünüm yaratır.
  • Gözün dış köşesinden başlayın. Gözün iç köşelerine az miktarda pigment koymak istiyorsunuz.
  • Örneğin kalem çizgisini istediğiniz gibi kalınlaştırabilirsiniz, örneğin, göz kalemi kedi gözünde veya kanatlı stilde uygulamak istiyorsanız.
  • Kanatlı veya kedi göz stili astarıyla ilgileniyorsanız, göz astar çizgisini kalınlaştırmak da isteyeceksinizdir. Daha sonra, gözünüzün köşesinden 45 derecelik bir açı çizin. Göz dış kenarının altından başlayın ve yukarıya doğru uzatın. Bu satırı istediğiniz gibi uzun veya kısa yapabilirsiniz.
  • Bazı makyaj sanatçısı, kirpik çizgisinde noktalar yapmayı ve daha sonra kesintisiz bir çizgi çizmeyip sabitlenmediğinizi belirttiğinizde onları birbirine bağlamanızı önerir.

Alt kapağınıza kurşun kalem astar uygulayın. Kaleminizi mümkün olduğunca kirpik çizginize yakın olacak şekilde yerleştirin, bu sırada gözlerinizin kenarlarından sakının. Dış köşeden iç köşeye ince ve yavaşça ince bir çizgi çizin. Alt kapağınızdaki göz kapağı üst kapağınızdan çok daha yumuşak olmalıdır, aksi takdirde sert görünüyorsunuz. İyi bir kural, üst kapağınızın üzerindeki çizginin üçte birinin olmasıdır.

Hatları yalnızca gözün dış köşesine bağlayın. Gözlerinizin etrafında, gözle görülür sert görünen ve gözyaşlarınızdan kolaylıkla bulaşan tam bir göz merceği çevresi kaçının.

Üst ve alt kapaklardaki çizgileri yumuşatın. Bu, daha yumuşak görünmesini sağlayacak ve liner’a “yaşanmış” bir görünüm kazandıracaktır. Mary Vonne Eyeliner Göz Kalemi çizgisini yumuşatmak için bir fırça, Q-uç veya hatta parmağınızı kullanın. Daha yumuşak görünüş için bir başka seçenek, küçük, konik bir fırça kullanarak alt kapağınızın üzerindeki astara kahverengi göz farı uygulamaktır. Bu, siyah astarı yumuşatmak için özellikle iyi işliyor.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

Marka

Mary Vonne

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Mary Vonne Eyeliner Göz Kalemi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Bilgi Hattı