Mary Vonne Ruj – Argan İçerikli

Mary Vonne Saten Ruj

Saten rujları ile ilgili bir şey, bazen yanlışlıkla yanıltıcı olabilirler. Çoğu yağlarla seyreltildiğinden, rujun gerçek tonu genellikle ambalajda gördüğünüzden biraz farklıdır, bu yüzden dudaklara uygulandığında rengi açılmaya eğilimlidir. Ancak kuru dudakları olanlarımız için, saten rujları bir nimettir, çünkü dudakları nemlendirirler.

Açıklama

Mary Vonne Saten Ruj

Saten rujları ile ilgili bir şey, bazen yanlışlıkla yanıltıcı olabilirler. Çoğu yağlarla seyreltildiğinden, rujun gerçek tonu genellikle ambalajda gördüğünüzden biraz farklıdır, bu yüzden dudaklara uygulandığında rengi açılmaya eğilimlidir. Ancak kuru dudakları olanlarımız için, saten rujları bir nimettir, çünkü dudakları nemlendirirler. Ne yazık ki, güzel oldukları halde, çok az kapsama alanı sunuyorlar ve düzenli olarak tekrar uygulanmaları gerekiyor.

mary vonne ruj argan

Mary Vonne Mat ruj (Kadife olarak da bilinir)

Çoğumuz mat dudak rengi düşünürken, hemen Kylie Jenner’i düşünüyoruz. Bir yandan herkes parlağa yöneldiğinde, Kylie mat ruju moda haline getirdi. Ona bunun için ne kadar teşekkür etsek de azdır.. Mat rujlarla takıntılıyız!

Mat rujla ilgili en güzel şey ömrünün uzun olmasıdır. İyi bir mat rengi uzun süreli kalıcı olmakla kalmayıp aynı zamanda dudaklarını süper düzgün görünmesini sağlayacaktır. Mat rujlar tam bir kapsama alanı sağlar ve özellikle dudak astar tekniği i le kombine edildiğinde dudakları hafifçe daha dolgun görünebilir.

Mary Vonne Nemlendirici Ruj

Kuru çatlamış dudaklardan muzdarip olmanız durumunda, vitamin E, aloe ve Jojoba Yağı gibi yüksek nemlendirici bileşenlere sahip rujları kullanmalısınız. Nemlendirici bir ruj parlak bir görünüşe sahipken elbette ki dezavantajı, çok uzun süre dayanamayacakları için düzenli olarak tekrar uygulamanız gerekeceğidir.

Mary Vonne Krem mat ruj

Krem rujlar (veya krem ​​mat rujlar) doku bakımından oldukça yağımsı ve dudaklara yumuşak mat bir sonuç verirlerse de bir mat olarak “gü”çlü değildir. Krem rengi rujlarla ilgili en iyi şey, aynı zamanda çok nemlendirici ve uzun ömürlü olsa da yüksek bir pigment sunmasıdır.

Mary Vonne Donuk (inci olarak da bilinir) Ruj

mary vonne ruj

90’lı yılların başlarında her kızın makyaj çantasında olan yoğun donuk rujlardan bahsetmiyoruz. Bahsettiğimiz, inceltilmiş, neredeyse hafif metalik, bitiren rujlardır. Işığı yansıtırlar, böylece dudaklarınız güzel pigmentli bir efektle bırakılır.

Bazıları bile onları gece makyajı görünümünde mükemmel bir ruj haline getiren bir ışıltıya sahip olacak.Sedefli bir ruju kullanacaksanız, nemlendirici özelliklere sahip olduğundan emin olun, çünkü bazen donuk efekti dudakları kuru hissedebilir.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

Marka

Mary Vonne

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Mary Vonne Ruj – Argan İçerikli” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Bilgi Hattı